دات نت نیوک

اخبار

اختصاص 9هزار متر مربع فضا برای برگزاری سومین دوره نمایشگاه باز باران/اهدای 2میلیارد تومان بن به دانش آموزان

10 شهریور 1395 00:36 | 0 نظر
Article Rating | امتیاز: با 0 رای
اختصاص 9هزار متر مربع فضا برای برگزاری سومین دوره نمایشگاه باز باران/اهدای 2میلیارد تومان بن به دانش آموزان

مدیر عامل موسسه نشر شهر در افتتاحیه سومین دوره نمایشگاه محصولات نوشت افزار و پوشاک اسلامی _ إیرانی تحت عنوان « باز باران» از نظارت دائمی بر عرضه کالا های داخلی خبر داد و گفت: ٧٢ تولیدکننده در نمایشگاه امسال حضور دارند.
به گزارش روابط عمومی موسسه نشر شهر به نقل از خبرنگار پایگاه خبری تهران سما، مجید حسینی با بیان این که این اولین نمایشگاه «باز باران» از سال ٩٣ در ١٠ نقطه و با متراژ ٤ هزار مترمربع برگزار شد، افزود: دومین نمایشگاه در سال ٩٤، در ٣ نقطه در متراژ ٧ هزار و ٤٠٠ متر مربع برگزار شد و این در حالی است که در سال جاری در ٦ نقطه ، ١٧ فروشگاه شهروند و ٥ میدان میوه و تره بار، فرهنگسرای خاوران، برج میلاد، فرهنگسرای إشراق، دریاچه خلیج فارس و برج میلاد مجموعا در ٩ هزار مترمربع از برگزار می شود.
وی بابیان این که در سومین نمایشگاه نوشت إفزار «باز باران» سعی شده بهترین محصولات فرهنگی داخلی، ارائه شود، تصریح کرد: در اولین سال برگزاری نمایشگاه ، ٣هزار ٥٠٠ قلم کالا ارائه شد که امسال با کمک و حمایت شهرداری تهران این تعداد به ٦ هزار قلم کالا افزایش یافت.
وی با اعلام این که این نمایشگاه از ١٠ تا ٢٠ شهریور ماه سال جاری در اختیار شهروندان است، ادامه داد: امسال و در سومین دوره برگزاری نمایشگاه باز باران ٧٢ تأمین کننده کالا شرکت کرده اند. به گفته حسینی، کالاها و اقلام ارائه شده در این نمایشگاه شامل ٢٠ تا ٥٠ درصد تخفیف هستند.
حسینی با اشاره به استقبال مردم در سال گذشته از این نمایشگاه، گفت: از طریق نظر سنجی انجام شده، مردم از کیفیت کالاها و نیز تطابق با فرهنگ إیرانی و همچنین قیمت مناسب محصولات نوشت افزار و پوشاک اسلامی ایرانی، رضایت داشتند.
این مسئول با اعلام این که ما در واقع ٤٠ کارکتر إیرانی داریم، اظهار کرد: این در حالی است که کارکترهای ایرانی در مقایسه با کارکترهای بسیار زیاد خارجی ، بسیار اندک است و تولیدکننده گان سعی کردن از کارکترهای داخلی استفاده ...

ویدئو
تصاویر پیوست
امتیاز دهید:
نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.