دات نت نیوک

اخبار

نیکنام حسین‌پور خبر داد

نصب 329 کارتخوان بانک شهر در کتابفروشی‌ها/ اعتبار بُن‌کارت‌های اهل قلم تا پایان خرداد 1396

24 مهر 1395 14:19 | 0 نظر
Article Rating | امتیاز: 5 با 1 رای
نصب 329 کارتخوان بانک شهر در کتابفروشی‌ها/ اعتبار بُن‌کارت‌های اهل قلم تا پایان خرداد 1396

مشاور منابع و امور انسانی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعلام فعال شدن تعداد 329 کارتخوان بانک شهر در کتابفروشی‌ها از اعتبار بُن‌کارت‌های اهل قلم تا پایان خرداد 1396 خبر داد.
 نصب 329 کارتخوان بانک شهر در کتابفروشی‌ها/ اعتبار بُن‌کارت‌های اهل قلم تا پایان خرداد 1396
 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل موسسه نشر شهر به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نیکنام حسین‌پور از برگزاری جلسه‌ای با مسئولان بانک شهر با هدف تسریع نصب دستگاه‌های کارتخوان در کتابفروشی‌ها خبر داد و اظهار کرد: پس از برگزاری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران و تغییر بانک عامل معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، فرآیند نصب کارتخوان‌های بانک شهر در کتابفروشی‎‌های مورد تأیید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز شد و تا به امروز 329 دستگاه کارتخوان در کتابفروشی‌ها و مراکز نشر نصب شده است.
 وی افزود: البته تعداد 500 کتابفروشی تقاضای نصب این دستگاه‌ها را داشتند و موارد نصب نشده نیز به دلیل عدم ارائه مدارک مورد نیاز، انصراف پذیرنده و یا عدم حضور مسئول مربوطه بوده است.
 حسین‌پور با اشاره به مصوبات این جلسه گفت: در این جلسه تصویب شد تا بانک شهر اطلاعیه‌ای درباره همکاری با ناشران و کتابفروشان صادر کند تا از این طریق تمام شعبه‌های بانک شهر به همکاری بپردازند. همچنین مقرر شد تا وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز اطلاعات صحیح و معتبر ناشران را در اختیار مجری طرح قرار دهد تا از این طریق در اسرع‌وقت کارتخوان‌ها نصب شوند.
 مشاور منابع و امور انسانی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از اعتبار بُن‌کارت‌های اهل قلم تا پایان خردادماه 1396 خبر داد و گفت: با هماهنگی‌های انجام‌شده بُن‌کارت‌های صادرشده برای اهالی قلم در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران تا پایان خردادماه 96 اعتبار خواهند داشت.
 حسین‌پور با اشاره به برنامه‌ریزی برای صدور بُن‌کارت‌های مجازی و حقیقی برای دانشجویان در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در سال 1396 اظهار کرد: پیشنهاد شد با توجه به استقبال از کارت‌های مجازی و غیرحضوری، فرآیند ثبت‌نام و صدور بُن‌کارت‌ها تسهیل شود و از روش‌ها و تکنولوژی‌های جدید استفاده شود.
 وی عنوان کرد: همچنین با هدف تسهیل در خرید دارندگان بُن‌کارت‌های اهالی قلم و دیگر اقشار مقرر شد برچسب‌های تبلیغاتی درباره پذیرش بُن‌کارت‌های صادره نمایشگاه در کتابفروشی‌های دارای کارتخوان بانک شهر نصب شود.

ویدئو
تصاویر پیوست
امتیاز دهید:
نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.