دات نت نیوک

اخبار

بنیاد شعر و ادبیات داستانی صاحب نشريه الكترونيكی شد

بنیاد شعر و ادبیات داستانی، انتشار نشریه ادبی و الکترونیکی خود را که پیش‌تر از سوی مدیرعامل بنیاد وعده شده بود، با عنوان «الف‌یا» از امروز کلید زد.

16 آبان 1395 14:34 | 0 نظر
Article Rating | امتیاز: با 0 رای
بنیاد شعر و ادبیات داستانی، انتشار نشریه ادبی و الکترونیکی خود را که پیش‌تر از سوی مدیرعامل بنیاد وعده شده بود، با عنوان «الف‌یا» از امروز کلید زد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از روابط عمومی بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان، نشريه «الف‌یا» در سه محور شعر، ادبيات و مستندنگاری، از امروز به نشانی www.alefyaa.ir قابل دسترس خواهد بود.

نسخه آزمایشی «الف‌یا» که با سردبیری ابراهیم اکبری دیزگاه، شاعر و نویسنده فعالیت می‌کند، از امروز یکشنبه 16 آبان در دسترس است و آیین رونمایی این نشریه با حضور چهره‌های ادبی در هفته کتاب برگزار خواهد شد.

به گفته اكبری‌ديزگاه، هركس كه به نوعی به ادبيات علاقه‌مند است، آثار ادبی را می‌خواند و يا اثر ادبی توليد می‌كند، می‌تواند جزو مخاطبان نشريه «الف‌یا» قرار بگيرد يا موضوع اين مجله باشد.

اكبری‌ديزگاه ادامه داد: بنای ما اين است كه در نشريه «الف‌یا» به تفسير، توضيح، تبيين، توجيه و معرفي ادبيات و حوزه‌های آن از جمله شعر، داستان و مستندنگاری بپردازيم. 

یادآور می‌شود، طيف گسترده‌ای از نويسندگان، شاعران و منتقدان كشور در توليد محتوای «الف‌یا» با بنیاد شعر و ادبیات داستانی همكاری می‌كنند. 

در آغاز فعاليت این نشریه ادبی که به‌صورت الکترونیکی منتشر می‌شود، حداقل يک مطلب در هر روز از شنبه تا چهارشنبه منتشر خواهد شد و مخاطبان آن در هفته‌ها و ماه‌های بعد، روزهای پنجشنبه و جمعه نيز شاهد انتشار مطلب در اين نشريه برخط خواهند بود.

نشریه «الف‌یا» یک دوره سه‌ماهه را برای پیش‌تولید و آماده‌سازی پشت‌سر گذاشته است.

بنیاد شعر و ادبیات داستانی، کماکان از طریق پایگاه اینترنتی خود به نشانی www.adabiatirani.ir به اطلاع‌رسانی برنامه‌های خود می‌پردازد و «الف‌یا» نشریه محتوایی این بنیاد به‌شمار می‌رود

ویدئو
تصاویر پیوست
امتیاز دهید:
نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.