دات نت نیوک

اخبار

بنیاد شعر و ادبیات داستانی برای دوره جدید آموزش داستان‌ فراخوان داد

22 آبان 1395 12:19 | 0 نظر
Article Rating | امتیاز: 1 با 1 رای
بنیاد شعر و ادبیات داستانی برای دوره جدید آموزش داستان‌ فراخوان داد

فراخوان دوره آموزش متمرکز داستان‌نویسی «آلِ‌جلال» که همزمان با نهمین دوره جایزه ادبی جلال آل‌احمد در تهران برگزار می‌شود، از سوی بنیاد شعر و ادبیات داستانی منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از روابط عمومی این بنیاد، دوره سه‌روزه و شبانه‌روزی آل‌جلال با حضور کسانی برگزار می‌شود که علاوه بر داشتن سوابق فعالیت داستان‌نویسی، یک داستان کوتاه جدید بین 1500 تا 3000 کلمه با ذکر تاریخ نگارش برای ثبت‌نام خود فرستاده باشند. این داستان باید نهایتا دو ماه قبل نوشته شده باشد تا آخرین توان قلمی شرکت‌کنندگان برای حضور در این دوره آموزشی سنجیده شود.

براساس این فراخوان، به دلیل محدودیت پذیرش، اولویت با افرادی است که تابه‌حال در دوره‌های آموزشی بنیاد شرکت نکرده‌اند. بنابراین کسانی که در سه دوره آموزشی بنیاد شرکت کرده‌اند، امکان ثبت‌نام در این دوره را ندارند.

در فراخوان دوره آموزش داستان‌نویسی «آل‌جلال»، آخرین مهلت ثبت‌نام، پایان آبان‌ماه درنظر گرفته شده و علاقه‌مندان می‌توانند ثبت‌نام خود را از طریق سامانه اینترنتی jalal95.adabiatirani.com کامل کنند.

تاکنون چهار دوره آموزش داستان‌نویسی به‌صورت متمرکز و غیرمتمرکز برگزار شده که اولین آن در حاشیه هشتمین جایزه جلال آل‌احمد (آذر 1394)، دومین دوره در اندیمشک (اسفند 1394)، سومین دوره همزمان با نمایشگاه کتاب تهران در پایتخت (اردیبهشت 1395) و چهارمین دوره در حاشیه جایزه پروین اعتصامی (مرداد 1395) در تهران برپا شده است.

در پایان هفته جاری نیز یک دوره آموزشی داستان‌نویسی با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در مشهد برگزار می‌شود که جزئیات آن به‌زودی اعلام می‌شود. 

ویدئو
تصاویر پیوست
امتیاز دهید:
نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.