دات نت نیوک

اخبار

آیین اختتامیه پانزدهمین جشنواره «کتاب و رسانه» برگزار می‌شود

23 آبان 1395 16:30 | 0 نظر
Article Rating | امتیاز: با 0 رای
 آیین اختتامیه پانزدهمین جشنواره «کتاب و رسانه» برگزار می‌شود

پانزدهمین جشنواره «کتاب و رسانه» سه‌شنبه 25 آبان‌ماه با معرفی برگزیدگان رسانه‌های نوشتاری و رسانه‌های دیداری و شنیداری در پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری برگزار می‌شود.
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) سه‌شنبه 25 آبان‌ماه آیین اختتامیه پانزدهمین دوره جشنواره «کتاب و رسانه» با معرفی برگزیدگان خود در بخش‌ رسانه‌های نوشتاری (روزنامه‌ها، نشریات، خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری) شامل خبر، گزارش، مقاله (یادداشت، سرمقاله، تفسیر و تحلیل و نقد) و گفت ‌وگو، و بخش رسانه‌های دیداری و شنیداری (تلویزیون و رادیو) شامل گزارش، گفت‌وگو و برنامه‌های ترکیبی معرفی برگزار خواهد شد.

پانزدهمین جشنواره کتاب و رسانه با هدف توجه بیشتر به کارکردهای رسانه در حوزه کتاب همزمان با هفته کتاب برگزار و با بهره‌گیری از دانش و تجربه فعالان خبره دو حوزه رسانه و کتاب، آثار رسانه‌ای انتشار یافته در زمینه کتاب و نشر بررسی شد.

ارزیابی عملکرد رسانه‌ها در حوزه کتاب و نشر، معرفی آثار برتر رسانه‌ای در حوزه کتاب و نشر، ترویج و کمک به رشد کیفی و کمی آثار رسانه‌ای در حوزه کتاب و نشر، جلب توجه بیشتر اهالی کتاب و نشر به ضرورت برقراری رابطه با رسانه‌ها و ایجاد فضای نقد درون رسانه‌ای در زمینه کتاب و نشر به عنوان اهداف پانزدهمین دوره جشنواره کتاب و رسانه بیان شده است.

این آیین از ساعت 15 سه‌شنبه 25 آبان‌ماه در پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری واقع در خیابان انقلاب اسلامی، برادران مظفر جنوبی برگزار می‌شود.

ویدئو
تصاویر پیوست
امتیاز دهید:
نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.