دات نت نیوک

اخبار

با نقد و بررسی آثار داستانی داود امیریان

اولین نشست «عصرانه‌ای با یک نویسنده» در فرهنگسرای رسانه

03 آذر 1395 17:09 | 0 نظر
Article Rating | امتیاز: با 0 رای
اولین نشست «عصرانه‌ای با یک نویسنده» در فرهنگسرای رسانه

اولین نشست «عصرانه‌ای با یک نویسنده» با نقد و بررسی آثار داستانی داود امیریان و با محوریت رمان «گردان قاطرچی‌ها» شنبه ۶ آذر در فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی برگزار می‌شود. 
به گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، اولین نشست از سلسله نشست‌های «عصرانه‌ای با یک نویسنده» با حضور داود امیریان در فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی برگزار می‌شود. 

در این نشست که به همت کانون هنر و ادبیات پایداری فرهنگسرا برگزار می‌شود، آثار داستانی داود امیریان با محوریت رمان «گردان قاطرچی‌ها» با حضور نویسنده کتاب، عزت‌الله الوندی، نویسنده و منتقد و امیرمحمد عباس‌نژاد، نویسنده و پژوهشگر نقد و بررسی خواهد شد. 

رمان «گردان قاطرچی‌ها» درباره یکی از گردان‌های تدارکاتی در جبهه‌هاست که در آن تعدادی رزمنده با استفاده از چند قاطر، آذوقه و مهمات مورد نیاز گروهی از رزمندگان در بالای ارتفاعات کردستان را حمل می‌کنند. این رمان به موضوع جنگ از زاویه طنز نگاه کرده که همین موضوع باعث شده تا حدودی تصویری شاد و مفرح از حضور رزمندگان نوجوان در صحنه‌های مختلف جنگ برای خواننده نوجوان روایت شود. 

اولین نشست «عصرانه‌ای با یک نویسنده» شنبه ۶ آذر ساعت ۱۶ در فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی به نشانی خیابان پاسداران، خیابان ناطق نوری، خیابان گل نبی، میدان قبا برگزار می‌شود. 

ویدئو
تصاویر پیوست
امتیاز دهید:
نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.