دات نت نیوک

اخبار

پاسداشت تاریخ ایران با رونمایی دو مجموعه کتاب در کانون

13 آذر 1395 15:32 | 0 نظر
Article Rating | امتیاز: با 0 رای
 پاسداشت تاریخ ایران با رونمایی دو مجموعه کتاب در کانون

آیین رونمایی دو مجموعه کتاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با عنوان‌های «نیاکان ما» و «حماسه‌های ایرانی» چهاردهم آذر 1395 برگزار می‌شود. 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از اداره‌کل روابط عمومی و امور ‌بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، تاریخ ایران که در قالب دو مجموعه کتاب «نیاکان ما» و «حماسه‌های ایرانی» برای نوجوانان تالیف شده، یکشنبه 14 آذرماه در این مرکز رونمایی می‌شود.

مجموعه‌ «نیاکان ما» سرگذشت ایران را در زندگی و فرهنگ مردم جستجو کرده و به دوران طلایی تاریخ ایران پس از اسلام می‌پردازد. بازرگانی ایران، ورزش‌های ایرانی، مدرسه‌ها و کتابخانه‌ها دستمایه‌ گردشی در تاریخ به قلم نویسندگان مختلف شده‌اند. در دیگر سو «حماسه‌های ایرانی» به سراغ دلیران ایران زمین رفته و زندگی آنان را برای ما روایت می‌کند. مهدی میرکیایی به‌عنوان دبیر، هدایت مراحل تالیف این آثار را بر عهده داشته است.

این آیین رونمایی با حضور 10 نویسنده‌ این آثار، دبیر مجموعه و نورا حق‌پرست، مدیرکل نظارت بر انتشارات کانون برگزار خواهد شد. 

علاقه‌مندان می‌توانند ساعت 10 صبح روز یکشنبه چهاردهم آذرماه در سالن کنفرانس شماره‌ یک مرکز آفرینش‌های فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، شاهد این رونمایی باشند.

ویدئو
تصاویر پیوست
امتیاز دهید:
نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.