دات نت نیوک

اخبار

معاون شهر دار خبر داد

برگزاری آزمون تغییر وضعیت استخدامی کارکنان شهرداری تهران؛ به زودی

16 آذر 1395 12:34 | 0 نظر
Article Rating | امتیاز: 1 با 1 رای
برگزاری آزمون تغییر وضعیت استخدامی کارکنان شهرداری تهران؛ به زودی


برگزاری آزمون تغییر وضعیت استخدامی کارکنان شهرداری تهران؛ به زودیمعاون شهردار تهران خبر داد: 


معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران از برگزاری آزمون تغییر وضعیت استخدامی كاركنان این سازمان در سال 95 خبر داد و گفت:  
متقاضیان واجد شرایط از بیستم تا بیست و پنجم آذر فرصت دارند تا به سامانه سازمان سنجش به نشانی www. Sanjeshserv.ir جهت ارسال مدارک و ثبت نام مراجعه کنند.
سید جعفر تشکری هاشمی در گفت و گو با خبرنگار شهرنوشت گفت: برگزاری آزمون تغییر وضعیت استخدامی در راستای فراهم کردن زمینه تبدیل وضعیت استخدامی تعداد 5000 نفر از کارکنان قراردادی تحت پوشش شرکت خدمات اداری شهر و مؤسسه هادیان شهر در سال 1395 با اخذ مجوزهای لازم از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور به کارمند ثابت صورت می گیرد.
وی افزود: ثبات و امنیت شغلی، توانمندسازی کارکنان، ایجاد انگیزه در همكاران، تخصص و بالندگی، تفکر خلاق و نوآوری، افزایش بهره وری، تأمین رضایت شغلی کارکنان و تثبیت و تبدیل موقعیت كاری همكاران از طریق تغییر وضعیت استخدامی از موقت به ثابت قطعی و تطبیق شاغلین با پست های سازمانی، از اهداف اصلی مدیریت شهری در جهت تغییر وضعیت استخدامی پرسنل شهرداری تهران است.
معاون شهردار تهران اظهار داشت: برابر ادوار گذشته و حسب ضرورت و نیاز شهرداری تهران به تخصص و تجارب کارکنان در پست های مصوب و مشاغل حساس در حوزه های مختلف مأموریتی اعم از شهرسازی و معماری، حمل و نقل و ترافیک، فنی و عمرانی، اجتماعی و فرهنگی، مالی و اقتصادی، منابع انسانی، برنامه ریزی و توسعه شهری و خدمات شهری و محیط زیست و با توجه به اخذ مجوزهای لازم از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و تأیید شورای اداری شهرداری تهران، برگزاری آزمون در یک فضای رقابتی صورت می گیرد.
تشکری هاشمی تأکید کرد: طی سنوات گذشته نیز به صورت دوره ای هر سه سال یک بار، تغییر وضعیت استخدامی نیروهای شهرداری تهران صورت گرفته که طی آن در سال های 86، 89 و 92 نیز تغییر وضعیت استخدامی کارکنان انجام شده است.
به گفته معاون شهردار تهران، کلیه کارکنان قراردادی تمام وقت شاغل در واحدهای ستاد و صف از جمله ادارات کل، مناطق 22 گانه، واحدهای ستادی و سازمان های غیر مستقل که دارای چارت سازمانی و پست مصوب بلاتصدی با شرایط احراز باشند، می‌توانند در آزمون تغییر وضعیت استخدامی شرکت کنند.
وی اظهار داشت: نیروهای قراردادی سازمان های مستقل، شرکت های تابعه، شرکت های پیمانکاری و نیروهای حق الزحمه ای، ساعتی و پروژه ای، مشمول این دستورالعمل نبوده و مجاز به ثبت‌نام و شرکت در آزمون نمی‌باشند.
تشکری هاشمی در ادامه تصریح کرد: آزمون تغییر وضعیت استخدامی در دو نوبت و در یک فضای رقابتی سالم برگزار خواهد شد که طی آن در نوبت اول 3000 نفر و در نوبت دوم 2000 نفر پذیرش می شوند.
به گزارش شهرنوشت منابع و جزییات زمان بندی آزمون در سایت شهرداری تهران قرار خواهد گرفت.
همکاران گرامی برای مشاهده شرح کامل متن دستورالعملهای اشاره شده در متن خبر می توانند به سایت معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران به آدرس hrd.tehran.ir مراجعه نمایند.

ویدئو
تصاویر پیوست
امتیاز دهید:
نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.