دات نت نیوک

اخبار

گوگل پلی محبوب ترین کتاب های ۲۰۱۶ را معرفی کرد

21 آذر 1395 09:28 | 0 نظر
Article Rating | امتیاز: با 0 رای
گوگل پلی محبوب ترین کتاب های ۲۰۱۶ را معرفی کرد

اسامی کتاب‌هایی که در سال ۲۰۱۶ بیشترین خواننده را به خود اختصاص دادند در سایت گوگل پلی منتشر شد. 
به گزارش لیزنا، بر اساس اعلام گوگل‌پلی، لیست پرفروش‌ترین کتابهای سال ۲۰۱۶ را منتشر کرده است. جهان در سال ۲۰۱۶ نیز با کتاب‌های متفاوتی همراه بود؛ کتاب‌هایی که توانستند دریچه‌ای جدید پیش روی مخاطبانشان باز کنند و زاویه‌ای جدید از زندگی را پیش چشمان هر خواننده‌ای بگشایند.

کتاب‌های پرفروش سال ۱۰۱۶ به قرار زیر است.

-- «افسانه ای هری پاتر و کودک نفرین شده» اثر جی کی رولینگ

جی کی رولینگ بار دیگر خوانندگان را به دنیای جادوگری و مدرسه هاگوارتز می‌برد. «هری پاتر و کودک نفرین شده» نمایشنامه‌ای از سری محبوب هری پاتر است و به زودی به روی صحنه خواهد رفت؛ اما طرفداران نتوانستند صبر کنند و به این ترتیب بار دیگر نام هری پاتر در صدر پرفروش ترین کتابهای سال  قرار گرفت.

-- «دختری در قطار» نوشته پائولا هاوکینز 

«دختری در قطار» نه ‌تنها یک رمان مهیج و پلیسی، بلکه تریلری روان‌شناسانه است، که موفق شد خیلی زود رکورد پرفروش‌ترین‌هایی چون هری پاتر را بشکند و همچنان در صدر باقی بماند. برخی این رمان را جلد دوم دختر گمشده می‌دانند.

-- «شیمیدان» نوشته استفان مایر

مایر که از نویسندگان جوان آمریکایی است، تاکنون توانسته با انتشار کتاب‌هایی مانند «گرگ و میش» نام خود را در فهرست پرمخاطب‌ترین نویسندگان جوان آمریکا ثبت کند. تا کنون از کتاب شیمیدان او ۱۰۰ میلیون نسخه به فروش رسیده و به ۳۷ زبان نیز ترجمه شده است.

-- «آخرین زمان» نوشته استفان کینگز

این اثر که پنجاه و پنجمین کتاب کینگز است، سومین جلد از یک سه‌گانه اوست که ماجرای یک کارآگاه بازنشسته به نام بیل هاجز و دستیار او را بیان می‌کند.

-- «ستاره صبح» نوشته پیرس براون 

«ستاره صبح» سومین کتاب از براون  است. دیگر کتاب‌های او از این مجموعه با عناوین «پسر طلایی» و «طلوع سرخ» نام دارد که در سال‌های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ منتشر شده‌اند. به گفته نویسنده؛ او ماه‌ها صرف نگارش این کتاب کرده است؛ چرا که معتقد است این آخرین کتاب از این مجموعه است و دوست دارد تا به بهترین نحو ممکن نوشته  منتشر شود.

-- «من پیش از تو» نوشته جو جو مویز 

از میان کتاب‌های مویز، «من پیش از تو» بیشترین مخاطب را داشت. این اثر در هفت هفته توانست در صدر فروش کتاب‌های ۲۰۱۶ قرار بگیرد. 

«من پیش از تو» یک رمان عاشقانه در سبکی متفاوت است. عشقی ورای عشق‌های زمینی و داستانی که اگرچه عشق موضوع اصلی آن عشق است اما عاشقانه نیست. داستان زندگی مرد جوان و ماجراجویی است که با علاقه‌ی فراوان، ورزش‌های خطرناکی را انجام می‌دهد و در یک حادثه تمام زندگی‌اش دچار تغییر می‌شود.

-- «کشتن مرغ مقلد» نوشته هارپر لی

این کتاب هارپر لی سالهاست که در فهرست پرفروش‌ها قرار دارد. وکیلی به نام آتیکوس فینچ شخصیت اصلی این داستان است. او وکالت یک فرد سیاهپوست را بر عهده می‌گیرد که به جرم گناه نکرده محکوم شده است.
شایان ذکر است از دیگر کتاب‌های پرفروش گریشام، اثری است با عنوان "The  Whistler" که در اکتبر ۲۰۱۶ به چاپ رسیده است.

همچنین «بیوه سیاه» اثر دنیل سیلوا،  "Apprentice in Death"  اثر نورا رابرتز، «مدرسه شبانه» اثر نویسنده انگلیسی لی چایلد و «مردی به نام اوه» نوشته فردریک بکمن از دیگر کتاب‌هایی است که از آنها با عنوان کتاب‌های پرمخاطب در ماه‌های مختلف سال ۲۰۱۶ یاد شده است

ویدئو
تصاویر پیوست
امتیاز دهید:
نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.