دات نت نیوک

اخبار

حضور مرکز مطالعات در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی مدیریت شهری

23 آذر 1395 11:50 | 0 نظر
Article Rating | امتیاز: با 0 رای
حضور مرکز مطالعات در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی مدیریت شهری

مرکز مطالعات فرهنگی شهری تهران به عنوان نماینده سازمان فرهنگی هنری شهر تهران برای پنجمین بار در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی مدیریت شهری حضور پیدا کرد. 
مرکز مطالعات فرهنگی شهر تهران در نمایشگاه دستاورهای پژوهشی مدیریت شهریبه گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهر تهران، مرکز مطالعات فرهنگی شهر تهران به عنوان نماینده سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در نهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی مدیریت شهری و اولین همایش زنان و زندگی شهری حضور پیدا کرد.
این نمایشگاه در دو روز شنبه و یکشنیه،۲۱و ۲۲ آذر در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد.
مرکز مطالعات فرهنگی شهری تهران با حضور در این جشنواره پژوهش‌های خود را در سه سال اخیر ارائه داد. این پژوهش‌ها شامل «ارزش‌ها و نگرش‌های ایرانیان»، «بررسی قشر خاکستری»، «بررسی نگرش‌های جنسی شهروندان تهرانی»، «زمینه‌های ورود به خشم»، «سنجش تعهد سازمانی کارکنان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران»، «سنجش ارزش‌های کارکنان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران»، «اولویت‌های ۱۸گانه شهر تهران» بود. 
همچنین علاوه بر پژوهش‌های انجام گرفته کتاب‌هایی چون «علمای علم اخلاق»، ترجمه کتاب «روح شهرها»، «نقش مساجد در پیروزی انقلاب اسلامی» و پایان‌نامه‌های که در سه سال اخیر مرکز مطالعات فرهنگی شهری تهران حمایت کرده است در نهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و مدیریت شهری ارائه دادند.
در بین مطالب ارائه شده در غرفه مرکز مطالعات شهری از سه پژوهش «ارزش‌ها و نگرش‌های ایرانیان»، «بررسی قشر خاکستری»، «بررسی نگرش‌های جنسی شهروندان» استقبال بیشتری شد و برای مخاطبان جالب و خوش آیند بود که مرکز مطالعات در این موضوعات ورود پیدا کرده و پژوهش انجام داده است.
 علاقه‌مندان برای استفاده از مطالب ارائه شده با اعلام در خواست، پی دی اف پژوهش‌ها برای آنها از طرف مرکز مطالعات ارسال شد. همچنین آنها می‌توانند با مراجعه به مرکز مطالعات از این مطالب استفاده یا در پژوهش‌های آینده با مرکز مطالعات همکاری کنند.

ویدئو
تصاویر پیوست
امتیاز دهید:
نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.