دات نت نیوک

اخبار

«کارنامه ویلم فلور در ایران» بررسی می‌شود

23 آذر 1395 18:08 | 0 نظر
Article Rating | امتیاز: 4 با 1 رای
«کارنامه ویلم فلور در ایران» بررسی می‌شود

نشست «نگاهی به کارنامه ایران‌شناس هلندی؛ ویلم فلور در ایران»، چهارشنبه، ۲۴ آذرماه، در سرای اهل قلم خانه کتاب برگزار می‌شود. 

 به گزارش لیزنا، طبق اعلام روابط عمومی خانه کتاب، نشست «نگاهی به کارنامه ایران شناس هلندی؛ ویلم فلور در ایران» از سلسله نشست‌های ایران‌شناسی و ایران‌شناسان است در سرای اهلم قلم خانه کتاب برگزار می‌شود.

ویلم فلور، پژوهنده تاریخ اهل هلند است. وی تحصیلات دانشگاهی خود را در دانشگاه اوترخت و دانشگاه لیدن در رشته‌های اقتصاد توسعه‌یافته، جامعه‌شناسی غیر‌غربی و اسلام‌شناسی به پایان رساند. 

در طی سال‌های ۱۹۶۳ تا ۱۹۶۷ در دانشگاه اوترخت و در سال ۱۹۷۱ درجه دکترایش را در دانشگاه لیدن گرفت. طی سال‌های ۱۹۶۸ تا ۱۹۸۳ او به عناوین مختلف با وزارتخانه توسعه و پیشرفت دانمارک همکاری می‌کرد. طی سال‌های ۱۹۸۳ تا ۲۰۰۲ او به عنوان متخصص انرژی در بانک جهانی مشغول به کار بود. در همین دوره پژوهش‌های زیادی از او در زمینه‌های گوناگون مربوط به تاریخ ایران و خلیج فارس منتشر شد.
  این نشست ساعت  ۱۶ تا ۱۸ در سرای اهل قلم به نشانی خیابان انقلاب، خیابان برادران مظفر جنوبی (صبا)، کوچه خواجه نصیر، شماره ۲، برپا می‌شود.
منبع : لیزنا

ویدئو
تصاویر پیوست
امتیاز دهید:
نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.