دات نت نیوک

اخبار

مدیرعامل مؤسسه نشر شهر از افتتاح فاز نخست باغ کتاب تهران در بهمن‌ماه

30 آذر 1395 17:19 | 0 نظر
Article Rating | امتیاز: با 0 رای
مدیرعامل مؤسسه نشر شهر از افتتاح فاز نخست باغ کتاب تهران در بهمن‌ماه

مدیرعامل مؤسسه نشر شهر از افتتاح فاز نخست باغ کتاب تهران در بهمن‌ماه خبر داد و گفت:‌ بزرگترین فروشگاه کتاب کودک و نوجوان ایران نیز بهمن ماه در باغ کتاب افتتاح خواهد شد.

سیدمجید حسینی مدیرعامل موسسه نشر شهر در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم،‌ با اشاره به افتتاح پروژه باغ کتاب گفت: طبق آخرین وعده شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران فاز نخست باغ کتاب بهمن ماه تحویل داده خواهد شد،‌ اعضای شورای عالی سیاست‌‌گذاری تعیین شده‌اند و تاکنون 10 جلسه برگزار شده است، به محض اینکه پروژه به لحاظ عمرانی تحویل داده شود،‌ ما  فعالیت‌ها را آغاز خواهیم کرد.

وی ادامه داد: نخستین فعالیت ما در باغ کتاب افتتاح فروشگاه کودک و نوجوان کتاب و محصولات فرهنگی است که بزرگترین فروشگاه کتاب کودک و نوجوان ایران است.برای اداره این فروشگاه با اتحادیه ناشران کودک و نوجوان وارد مذاکره شده و تفاهم‌نامه‌هایی با شرکت «ماه پیشونی»‌ به نمایندگی از اتحادیه امضا کرده‌ایم‌، بنابراین ما بهمن‌ماه نمایشگاه کتاب کودک و نوجوان را شاهد خواهیم بود.

حسینی با بیان این مطلب که هفته نخست برپایی نمایشگاه بازدید اختصاصی برای خبرنگاران خواهیم داشت،‌ گفت: فاز دوم باغ کتاب نیز که شامل تالارهای کتاب نوجوان و بزرگسال است،‌ اردیبهشت ماه تحویل داده خواهد شد که در حقیقت اولین مرکز علم برای کودکان و نوجوانان خواهد بود.

مدیرعامل نشر شهر تصریح کرد:‌ تالار علم بزرگسال با همکاری دانشگاه تهران افتتاح خواهد شد که بزرگترین مرکز علم و تکنولوژی در ایران است.افتتاح سینماها و مجموعه‌های هنری،‌کشتی کتاب در گذر فرهنگ و... نیز از دیگر برنامه‌های ما خواهد بود که در فازهای بعدی انجام می‌شود.

ویدئو
تصاویر پیوست
امتیاز دهید:
نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.