دات نت نیوک

اخبار

ثبت‌نام از ناشران و کتابفروشان برای دریافت کارت‌‌خوان‌های بانک شهر

12 دی 1395 16:25 | 0 نظر
Article Rating | امتیاز: با 0 رای
 ثبت‌نام از ناشران و کتابفروشان برای دریافت کارت‌‌خوان‌های بانک شهر

مشاور منابع و امور انسانی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از تحویل پوزهای جدید بانک شهر به ناشران و کتابفروشان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نیکنام حسین‌پور با اشاره به توزیع کارت‌خوان‌های بانک شهر در میان ناشران و کتابفروشان اظهار کرد: با توجه به تغییر بانک عامل معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از ابتدای سال جاری و همزمان با برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، کارت‌خوان‌های بانک شهر در میان ناشران و کتابفروشان توزیع شد.
  
وی افزود: این کارت‌خوان‌ها به شبکه شتاب متصل هستند و در عین‌حال بُن‌کارت‌های خرید کتاب که از سوی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی توزیع می‌شوند، روی این کارت‌خوان‌ها قابل دریافت و خواندن است.
  
حسین‌پور تاکید کرد: مرحله جدید ثبت‌نام ناشران برای دریافت کارت‌خوان بانک شهر آغاز شده و متقاضیان به منظور بهره‌مندی از این تسهیلات می‌توانند نسبت به ثبت‌نام برای دریافت کارت‌خوان‌ها از طریق مراجعه به سایت خانه کتاب اقدام کنند.
  
تاکنون 400 کارت‌خوان در میان ناشران و کتابفروشان توزیع شده که فهرست آن در سایت خانه کتاب به آدرس KETAB.IR قابل رؤیت است.

ویدئو
تصاویر پیوست
امتیاز دهید:
نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.