دات نت نیوک

اخبار

همایون امیرزاده خبر داد

واگذاری امور اجرایی سی‌اُمین نمایشگاه کتاب تهران به تشکل‌های نشر

15 دی 1395 16:56 | 0 نظر
Article Rating | امتیاز: با 0 رای
واگذاری امور اجرایی سی‌اُمین نمایشگاه کتاب تهران به تشکل‌های نشر

ششمین جلسه شورای سیاستگذاری سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با تصویب طرح واگذاری فعالیت‌های اجرایی نمایشگاه کتاب تهران به تشکل‌های نشر همراه بود.


به گزارش  روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، همایون امیرزاده، سخنگوی شورای سیاستگذاری سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با اشاره به برگزاری ششمین جلسه شورای سیاستگذاری نمایشگاه، اظهار کرد: در این جلسه گزارش کاملی از سلسله جلسه‌های کارگروه تفویض، ارائه شد و کلیات آن به تصویب شورای سیاستگذاری رسید.
  
وی با اشاره به جزئیات واگذاری امور نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به تشکل‌ها و صنوف، گفت: بر اساس طرح پیشنهادی شورای تشکل‌ها، ساختار نمایشگاه حفظ شده است که متشکل از رئیس نمایشگاه، قائم‌مقام، معاون اجرایی و مدیران کمیته‌ها است که در این دوره مدیرعامل مؤسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران به عنوان قائم‌مقام رئیس نمایشگاه کتاب تهران فعالیت خواهد کرد و معاون اجرایی نمایشگاه از سوی تشکل‌های نشر معرفی می‌شود.
  
امیرزاده ادامه داد: همچنین مدیران کمیته‌های اجرایی و رفاهی، پشتیبانی، ناشران داخلی، ناشران بین‌الملل، تبلیغات، فعالیت‌های فرهنگی و اطلاع‌رسانی نیز از سوی تشکل‌های نشر انتخاب خواهد شد.
  
سخنگوی شورای سیاستگذاری نمایشگاه کتاب تهران درباره فعالیت‌هایی که همچون دوره‌های گذشته توسط معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام خواهد شد، گفت: وظیفه سیاستگذاری و تعیین اهداف، تدوین مقررات و آیین‌نامه‌ها، امور مربوط به نظارت و ارزیابی، روابط عمومی و امور رسانه‌ای، حراست و انتظامات، تشریفات و امور مربوط به مهمان ویژه و مهمانان خارجی را نیز معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مؤسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران بر عهده خواهد داشت.
  
امیرزاده درباره ادامه‌ برگزاری جلسه‌های کارگروه تفویض و واسپاری امور نمایشگاه کتاب تهران، عنوان کرد: در جلسه‌های این کارگروه چند مدل ارائه شده درباره نحوه واسپاری نهایی نمایشگاه مورد بحث و بررسی قرار گرفت که پس از بررسی کارگروه و تصویب نهایی شورای سیاستگذاری، مدل دائمی واسپاری در نمایشگاه سال 1396 رونمایی خواهد شد.
  
ششمین جلسه شورای سیاستگذاری سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با حضور سیدعباس صالحی، مهدی فیروزان، محمدرضا توکل‌صدیقی، مهدی اسماعیلی‌راد، امیرمسعود شهرام‌نیا، محمد حمزه‌زاده، علی‌اصغر سیدآبادی، همایون امیرزاده، محمد سلگی و فریدون عموزاده‌خلیلی برگزار شد. 

ویدئو
تصاویر پیوست
امتیاز دهید:
نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.