دات نت نیوک

اخبار

ثبت نام بیش از 400 کتابفروشی در طرح «عیدانه کتاب»

03 اسفند 1395 11:48 | 0 نظر
Article Rating | امتیاز: با 0 رای
ثبت نام بیش از 400 کتابفروشی در طرح «عیدانه کتاب»

با گذشت تنها 9 روز از آغاز مهلت ثبت‌نام از کتابفروشی‌ها برای مشارکت در طرح «عیدانه کتاب»، 423 کتابفروشی متقاضی حضور در این طرح هستند. 
به گزارش  روابط عمومی خانه کتاب، ثبت‌نام کتابفروشی‌ها برای مشارکت در طرح «عیدانه کتاب» با شعار «امسال هم کتاب عیدی دهیم» از 25 بهمن ماه آغاز و تا پایان روز 14 اسفند ماه ادامه دارد. با گذشت 9 روز از آغاز ثبت نام برای این طرح، 423 کتابفروشی برای مشارکت در این طرح اعلام آمادگی کرده‌اند.
استان تهران تاکنون با 83 کتابفروشی، اصفهان با 51 کتابفروشی و قم با 43 کتابفروشی بیشترین مشارکت را در این طرح داشته‌اند که این میزان مشارکت حکایت از استقبال کتابفروشی‌های اصفهان در مقایسه با طرح مشابه «پاییزه کتاب» دارد.
این طرح از 15 اسفندماه تا 15 فروردین ماه در کتابفروشی‌های عضو طرح اجرا می‌شود و می‌توان کتاب‌های عمومی را با 20 درصد تخفیف و کتاب‌های کودک و نوجوان را با 25 درصد تخفیف از کتابفروشی‌های عضو طرح خریداری کرد.
بر این اساس، کتابفروشی‌هایی می‌توانند در این طرح شرکت کنند که دارای پروانه کسب با تاریخ معتبر باشند. همچنین کتب آموزشی، کمک آموزشی، نایاب، افست، فاقد شماره شابک و کتاب‌هایی که در سایت خانه کتاب موجود نباشند، مشمول طرح مذکور نخواهند بود.
در این طرح سقف مجاز خرید برای هر خریدار حداکثر یک میلیون ریال است و خریدار هم می‌تواند در چند نوبت و از چند کتابفروشی عضو طرح «عیدانه کتاب»، کتاب‌های مورد نیاز خود را خریداری کند. موسسه خانه کتاب تعهد کرده حداکثر تا یک ماه بعد از پایان طرح با کتابفروشی‌های عضو طرح تسویه حساب کند. 

ویدئو
تصاویر پیوست
امتیاز دهید:
نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.