دات نت نیوک

اخبار

14 اسفند آخرین مهلت ثبت نام در طرح عیدانه کتاب  

07 اسفند 1395 14:12 | 0 نظر
Article Rating | امتیاز: با 0 رای
14 اسفند آخرین مهلت ثبت نام در طرح عیدانه کتاب  

کتابفروشان سراسر کشور تا پایان روز 14 اسفند ماه فرصت دارند تا برای شرکت در طرح «عیدانه کتاب» ثبت نام کنند.
 به گزارش  روابط عمومی خانه کتاب، کتابفروشان می‌توانند تا 14 اسفند ماه با مراجعه به سایت خانه کتاب به نشانی (ketab.ir)  در طرح «عیدانه کتاب» ثبت نام کنند.  طرح «عیدانه کتاب»  با شعار «امسال هم کتاب عیدی دهیم» از  15 اسفند ماه تا 15 فروردین  ماه در کتابفروشی‌های عضو طرح اجرا می‌شود.
با باقی ماندن تنها یک هفته تا پایان ثبت نام در این طرح، 519 کتابفروشی از 29 استان کشور  برای مشارکت در  این طرح عضو شده‌اند که استان‌های تهران با 103 کتابفروشی، قم و اصفهان با 63 کتابفروشی تاکنون بیشترین مشارکت در طرح«عیدانه کتاب» را از آن خود کرده‌اند
در طرح«عیدانه كتاب» كتابفروشی‌هایی كه شرایط لازم را دارا باشند، پس از ثبت نام در سایت خانه كتاب و تایید، می‌توانند كتاب‌هایی كه با شرایط تعیین شده در این طرح، مطابقت داشته باشند با 20 و 25 درصد تخفیف به خریداران بفروشند.
کتابفروشی‌هایی می‌توانند در این طرح شرکت کنند که دارای پروانه کسب با تاریخ معتبر باشند. همچنین کتاب‌های آموزشی، کمک آموزشی، نایاب، افست، فاقد شماره شابک و کتاب‌هایی که در سایت خانه کتاب موجود نباشند، مشمول طرح مذکور نخواهند شد. شرایط خرید در این طرح، سقف مجاز خرید برای هر خریدار حداکثر یک میلیون ریال است و خریدار هم می‌تواند در چند نوبت و از چند کتابفروشی عضو، کتاب‌های مورد نیاز خود را خریداری کند.

ویدئو
تصاویر پیوست
امتیاز دهید:
نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.