دات نت نیوک

اخبار

معاون اجرایی نمایشگاه خبر داد

برگزاری دومین جلسه کمیسیون فرهنگی شورای شهر با مدیران نمایشگاه کتاب تهران

22 اسفند 1395 09:51 | 0 نظر
Article Rating | امتیاز: 1 با 2 رای
برگزاری دومین جلسه کمیسیون فرهنگی شورای شهر با مدیران نمایشگاه کتاب تهران

معاون اجرایی سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از برگزاری دومین جلسه ستاد اجرایی نمایشگاه کتاب تهران با کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران خبر داد و گفت: در این جلسه مقرر شد مجری طرحِ مجموعه‌ شهر آفتاب نسبت به رفع ایرداهای فضای مسقف اقدام کند.  

برگزاری دومین جلسه کمیسیون فرهنگی شورای شهر با مدیران نمایشگاه کتاب تهران

به گزارش لیزنا، براساس اعلام ستاد امور رسانه‌ای و خبری سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، مهدی اسماعیلی‌راد؛ معاون اجرایی سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از برگزاری دومین جلسه ستاد اجرایی نمایشگاه با کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران خبر داد و گفت: در این جلسه که در مجموعه‌ شهر آفتاب برگزار شد حجت‌الاسلام ناصحی؛ رئیس کمیسون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران، معاون خدمات شهری شهرداری تهران، مدیران سازمان اتوبوسرانی و مترو و دیگر مدیران همکار در برگزاری نمایشگاه حضور داشتند و پس ازمعرفی اعضا و مسئولان کمیته‌های شش گانه‌شهر آفتاب، وظایف و شرح کار این کمیته‌ها بررسی و تصویب شد. 

معاون اجرایی تاکید کرد: در هر یک از این کمیته‌های شش‌گانه شهر آفتاب نماینده‌ای از ستاد اجرایی نمایشگاه حضور خواهد داشت. در این جلسه مقرر شد فعالیت‌ها هر چه سریع‌تر آغاز شوند و در نیمه دوم فروردین ماه سال ۱۳۹۶جلسه‌ دیگری به منظور بررسی عملکرد کمیته‌ها برگزار شود. 

نماینده بانک شهر نیز در این جلسه اعلام کرد که این بانک به مانند سال گذشته خدمات بانکی خود را  به ناشران و بازدیدکنندگان ارائه خواهد داد. 

وی افزود: همچنین مقرر شد سازمان زیبا ‌سازی شهرداری تهران نیز نسبت به تبلیغات شهری و اطلاع‌رسانی در فواصل زمانی منظم اقدام کند. همچنین در این جلسه امیر مسعود شهرام نیا؛ قائم مقام نمایشگاه، مهدی اسماعیلی راد؛ معاون اجرایی و حسین صفری؛ مدیر کمیته اجرایی و رفاهی نمایشگاه حضور داشتند.

بر اساس این گزارش، سی‎اُمین نمایشگاه کتاب تهران از تاریخ ۱۳ تا ۲۳ اردیبهشت ماه در شهر آفتاب برگزار خواهد شد

ویدئو
تصاویر پیوست
امتیاز دهید:
نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.