دات نت نیوک

اخبار

انتشار فراخوان بیست و چهارمین جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی

15 فروردین 1396 16:17 | 0 نظر
Article Rating | امتیاز: 3 با 1 رای
انتشار فراخوان بیست و چهارمین جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی

فراخوان بیست و چهارمین جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی و سومین دوره کتاب سال دانشجویان فارسی‌نویس از سوی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی اعلام شد.

 به گزارش  روابط عمومی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی، فراخوان بیست و چهارمین جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی از سوی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی منتشر شد؛ این دوره از جشنواره در بخش‌های اصلی، ویژه و جنبی برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند از 15 فروردین‌ماه تا پایان تیرماه 1396 با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی www.isba.ir برای به ثبت نام الکترونیکی اقدام کنند.

مولفان و مترجمانی می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند که طی سال‌های 1394 و 1395 آثار خود را به چاپ رسانده و در این مدت در یکی از دانشگاه‌ها یا حوزه‌های علمیه سراسر کشور به تحصیل اشتغال داشته باشند.

در بخش اصلی این جشنواره آثار در گروه‌های علوم‌انسانی، از‌ جمله شاخه‌های دين و فلسفه، زبان و ادبيات، روان‌شناسي، حقوق و علوم‌سياسي، تاريخ، مديريت و اقتصاد، علوم‌اجتماعي، تربيت‌بدني، گروه علوم‌پایه، از‌جمله شاخه‌های فيزيک، شيمی، زيست‌شناسی، زمين‌شناسی، رياضي، گروه فنی و مهندسی، شامل شاخه‌های كامپيوتر، الكترونيک، عمران، مكانيک، صنايع، گروه کشاورزی و منابع طبیعی مانند شاخه‌های منابع طبيعي، زراعت، صنايع چوب، باغبانی و دامپروری، گروه علوم‌پزشکی و دامپزشکی، از‌ جمله شاخه‌های پزشكی، دندانپزشكی، دامپزشكی، پرستاری، مامايی همچنین گروه هنر و معماری، شامل شاخه‌های معماری، نقاشی، موسيقی، عكاسي به رقابت می‌پردازند.

در بخش ویژه نیز آثار در شاخه‌های شعار سال جاری «اقتصاد مقاومتی تولید - اشتغال»، اشتغال و کارآفرینی، فضای مجازی، گردشگری، تجاری‌سازی دانش و فناوری‌های نوین، فرهنگ عمومی و آسیب‌های اجتماعی و مطالعات قرآنی با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

بخش جنبی این جشنواره با عنوان «نگارستان کتاب» به عکس‌ها و فیلم‌ها و کلیپ‌های کوتاه صد ثانیه‌ای مرتبط با کتاب و کتابخوانی اختصاص دارد.
 
کتاب‌های الکترونیکی که برای جشنواره ارسال می‌شود باید دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و برچسب هولوگرام مربوطه باشند.

آثار، عکس، کلیپ و فیلم کوتاه صد ثانیه‌ای مربوط به بخش جنبی نیز بایستی پس از ثبت‌نام و تکمیل فرم الکترونیکی از طریق تلگرام به شماره 09304081229 به نام سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی ارسال شود، ضمن اینکه در بخش جنبی تنها افرادی می‌توانند شرکت‌کنند که در حال حاضر دانشجو یا طلبه باشند؛ علاوه براین فایل‌های ارسالی برای بخش جنبی باید به همراه کد رهگیری ثبت‌نام و نام و نام خانوادگی شرکت‌کننده ارسال شود.

افراد واجد شرایط پس از ثبت‌نام و تکمیل فرم الکترونیکی باید دو نسخه از اثر خود را به دبیرخانه این جشنواره به نشانی تهران، خیابان انقلاب، خیابان فخررازی، خیابان ژاندارمری شرقی، پلاک 72، سازمان انتشارات جهاددانشگاهی ارسال و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های 66952727 و 66971184 تماس حاصل کنند.

آئین اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان این جشنواره هر سال آبان‌ماه همزمان با هفته کتاب جمهوری اسلامی برگزار می‌‌شود. 

ویدئو
تصاویر پیوست
امتیاز دهید:
نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.