دات نت نیوک

اخبار

معاون  بازرگانی موسسه نشر شهر خبر داد:

عرضه 400 عنوان کتاب در نمایشگاه بین المللی کتاب/ 24 عنوان کتاب برای اولین بار رونمایی می شود 

10 اردیبهشت 1396 08:29 | 0 نظر
Article Rating | امتیاز: با 0 رای
عرضه 400 عنوان کتاب در نمایشگاه بین المللی کتاب/ 24 عنوان کتاب برای اولین بار رونمایی می شود 

معاون بازرگانی موسسه نشر شهر از حضور این نشر در نمایشگاه بین المللی کتاب امسال خبر داد و گفت: نشر شهر با 400 عنوان کتاب به نمایشگاه بین المللی می آید که 24 عنوان برای اولین بار رونمایی می شود. 
هادی کلهر در گفت و گو با روابط عمومی باغ کتاب با اشاره به اینکه نشر کتاب برای سیزدهمین سال در نمایشگاه بین المللی کتاب حضور دارد، اظهار داشت: نشر شهر تا کنون بالغ بر 800 عنوان کتاب منتشر کرده است که با توجه به ازدیاد عناوین، امسال 400 عنوان کتاب در نمایشگاه بین المللی کتاب ارائه می شود. 
به گفته وی بیشترین عناوین کتاب های امسال به کودکان و نوجوانان اختصاص یافته است. 
معاون بازرگانی موسسه نشر شهر فعالیت عمده نشر شهر در آغاز فعالیت را انتشار کتاب های شهری، معماری و شهرسازی عنوان کرد و افزود: پس از مدتی کتاب های عمومی نیز منتشر شد و در حال حاضر به دلیل اهمیت موضوعات مربوط به کودکان و نوجوانان بیشترین تمرکز ما بر کتاب های علمی حوزه کودک و نوجوان است. 
کلهر ادامه داد: این کتاب ها یا به زندگی خصوصی اکتشاف کنندگان و عالمان می پردازند و یا مستقیم در مورد موضوعات علمی صحبت می کند.
وی در خصوص استقبال شهروندان از غرفه و کتاب های نشر شهر تصریح کرد: نشر شهر حدود سه سال پیش مجموعه ای به نام دانستنی ها با همکاری گروه مجلات همشهری و مجله دانستنی ها عرضه کرد. این کتاب ها که به کتاب- مجله معروف اند در دنیا بسیار شناخته شده هستند، ولی در ایران برای اولین بار توسط نشر شهر عرضه شده است. 
معاون بازرگانی موسسه نشر شهر ادامه داد: امسال نیز چند عنوان کتاب در این راستا داریم که یقین دارم در نمایشگاه بین المللی کتاب و در کتاب فروشی های سطح کشور از این کتاب ها به خوبی استقبال می شود. 
کلهر با اشاره به اینکه کتاب های منتشر شده در نشر شهر داری حق کپی رایت هستند، عنوان کرد: امسال مجموعه کتاب هایی را منتشر کرده ایم که بسیار آموزنده و کمتر شناخته شده هستند. یک نمونه از این مجموعه ها کتاب های در چند دقیقه است که شامل تمام علوم مانند فیزیک، شیمی، روانشناسی و ... می شوند. این کتاب ها نیازمند ترجمه های تخصصی هستند و امسال با توجه به کمبود زمان 9 جلد از 38 جلد آن در نمایشگاه ارائه می شود.  
وی ارائه بازی های فکری، لوازم التحریر، وسائل کمک آموزشی و معرفی کتاب های نشر شهر در غرفه فرهنگسرای شهرداری تهران را از دیگر فعالیت های نشر شهر در نمایشگاه بین المللی کتاب عنوان کرد.  
معاون بازرگانی موسسه نشر شهر در پایان به حضور پررنگ نشر شهر در نمایشگاه بین المللی کتاب اشاره کرد و گفت: علاقه مندان می توانند در بخش کودک و نوجوان، بزرگسال و غرفه فرهنگسرای کتاب شهرداری تهران از کتاب ها و خدمات نشر شهر بهره مند شوند.  

 

ویدئو
تصاویر پیوست
امتیاز دهید:
نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.