دات نت نیوک

اخبار

با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

رئیس و هیات‌ امنای موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران منصوب شدند

13 خرداد 1396 15:22 | 0 نظر
Article Rating | امتیاز: با 0 رای

رئیس و اعضای جدید هیأت‌ امنای مؤسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شدند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سیدرضا صالحی‌امیری، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در احکامی جداگانه رئیس و اعضای هیأت‌ امنای مؤسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران را به مدت سه سال منصوب کرد.

بر این اساس سیدعباس صالحی به عنوان رئیس و علی‌اصغر کاراندیش، مهدی فیروزان، حسین انتظامی، مرتضی کاظمی، محمود آموزگار و مهدی اسماعیلی‌راد به عنوان اعضای جدید هیأت امنای مؤسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران منصوب شدند.

در دوره جدید فعالیت‌ هیأت امنای این مؤسسه برای نخستین‌بار محمود آموزگار، رئیس اتحادیه ناشران و کتاب‌فروشان تهران و مهدی اسماعیلی‌راد، مدیرعامل اتحادیه شرکت‌های تعاونی ناشران ایران (آشنا) به عنوان نمایندگان تشکل‌های نشر در ترکیب هیأت امنای مؤسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران قرار می‌گیرند.

در متن حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای هر یک از این اعضاء آمده است:

«نظر به مراتب علمی و تجارب ارزشمند جناب‌عالی و به استناد ماده 7 اساسنامه مؤسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران بنا به پیشنهاد معاون محترم امور فرهنگی و به موجب این حکم به مدت سه سال به عنوان عضو هیأت امنا مؤسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران منصوب می‌شوید.

مقتضی است با همکاری سایر اعضاء، نسبت به تعیین خط مشی مؤسسه و نظارت بر آن، انتخاب اعضاء هیأت مدیره و مدیرعامل و انجام سایر وظایف محوله اقدام فرمایید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و اعمال سیاست‌های مفید و سازنده در ایجاد تحرک نوین در مؤسسه، به منظور برگزاری هر چه با شکوه‌تر نمایشگاه‌های داخلی و خارجی موفق و مؤید باشید.» 

ویدئو
تصاویر پیوست
امتیاز دهید:
نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.