دات نت نیوک

فیدخوان

(آرشیو سال 1398)


سیل در شهر سنگلی (شهری در ایالت مهاراشترا) بجز خسارات گسترده جانی و مالی، ۱۵۰ هزار جلد از کتاب‌های یک کتابخانه را خمیر کرد.

علی سرابی سریالی را با اقتباس از رمان «خون خورده» نوشته مهدی یزداری خرم برای توزیع در شبکه نمایش خانگی کارگردانی می‌کند.

با توجه به تعطیلی کتابخانه‌های عمومی کشور به دنبال شیوع ویروس کرونا پویش «هر کتابدار یک کتابخوان» توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برگزار می‌شود.

کتاب «انسان الهی» تألیف جاوید اقبال قزلباش به زبان اردو در پاکستان منتشر شد. این کتاب شرح زندگی و تفکر علما و مجاهدان بزرگ شیعه در طول تاریخ تا به امروز است.

کمپین «در خانه بمانیم و سفر کنیم» سوره مهر با هدف مراقبت از علاقه‌مندان کتاب به ویروس کرونا آغاز به کار کرد.

با مشارکت رایزنی فرهنگی ایران کتاب «گزیده شعر معاصر ایران» از منشورات حوزه هنری، در قالب طرح تاپ، به زبان ایتالیایی منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، کتاب‌های «تهران در بعدازظهر»، اثر مصطفی مستور با صدای سوگل خلیق، «احتمالا گم شده‌ام»، اثر سارا سالار با صدای الهام کُردا منتشر شده است. همچنین «خانه‌ی لهستانی‌ها»، اثر مرجان شیرمحمدی با صدای نویسنده اثر، «شیفت...

خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) جامعه ایرانی با فاصله گیری از جامعه سنتی به سمت جامعه مدرن دچار تحولات عمده‌ای در حوزه‌های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی شده است. تحولات ایجاد شده بدون هزینه نیست. اصلی ترین هزینه‌ای که برای مردم و نظام در سطح نهادی و سا...

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، الهام فلاح، نویسنده 10 عنوان کتاب برای تعطیلات عید و روزگار کرونا پیشنهاد داده است که تنوع موضوعی جالبی دارد. از رمان‌ها عاشقانه و تخیلی گرفته تا فلسفه، روانشناسی و راه و رسم زندگی زناشویی. فهرست انتخابی این ن...
صفحه 7 از 1767ابتدا   قبلی   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  بعدی   انتها