دات نت نیوک

فیدخوان

(آرشیو سال 1390)

عملیات های فضای سایبر

09 اسفند 1390 | 12:06

خبرگزاری فارس: این بولتن مشروح مطالبی است که در کارگاه های آموزشی سایبری ارتش آمریکا برای آموزش فرماندهان نظامی این کشور مطرح شده است.

خبرگزاری فارس: این گزارش بینش ایالات متحده در مورد آینده فضای سایبری ترسیم کرده و برنامه هایی را برای تحقق آن در نظر گرفته است.

خبرگزاری فارس: بر اساس این گزارش گسترده ترین و جدی ترین تحریم ها نتوانسته ایران را به کنار گذاشتن برنامه های خود وادار سازد و این کشور را به دشواری بتوان از طریق تحریم منزوی ساخت.

خبرگزاری فارس: کتاب حاضر به بررسی برنامه استراتژیک هیئت مدیران خبررسانی بعنوان یک رهیافت آینده نگر در جذب حداکثری مخاطب و حمایت از منافع استراتژیک دستگاه دیپلماسی عمومی آمریکا می پردازد.

دادگاه 88

08 اسفند 1390 | 15:57

خبرگزاری فارس: کتاب دو جلدی دادگاه 88 مستنداتی از سیر حوادث و اظهارات و اعترافات متهمان وقایع پس از انتخابات دهم ریاست جمهوری را مورد بررسی قرار داده است.

خبرگزاری فارس: این بولتن به بررسی تحولات داخلی و خارجی یمن از آغاز انقلاب و چشم‌انداز آینده این کشور می پردازد.

اگر جنگ به وقوع بپیوندد

08 اسفند 1390 | 15:50

خبرگزاری فارس: اگر جنگ در مرزهای شمالی اسرائیل واقع شود، یک رویداد دهشتناک برای منطقه، ازجمله حزب‌الله و سوریه و حتی ایران پیش خواهد آمد و اسرائیل را در ابعاد سیاسی، استراتژیکی، عملیاتی و تاکتیکی دچار تغییر می‌کند.

خط قرمز

08 اسفند 1390 | 15:22

خبرگزاری فارس: این گزارش خط مشی آمریکا در قبال ایران را بررسی کرده و به این نتیجه می‌رسد که رفتارهای ایران در مقابل خطوط قرمز آمریکا تغییرات چندانی نداشته است.

خبرگزاری فارس: عمده معارضین خواهان وحدت ملی و نظامی واحد در سوریه بوده و خواسته اصلی آنها تغییر و اعمال اصلاحات واقعی است که "بشار اسد"، رئیس جمهور سوریه، نیز آن را اعلام و اجرا کرده است.

شلیک به دانش

07 اسفند 1390 | 16:28

خبرگزاری فارس: این بولتن ویژه با بررسی مبانی نظری و چرایی ترورهای صورت‌گرفته علیه دانشمندان هسته‌ای ایران آغاز می‌شود. در ادامه ترور پنج نخبه هسته‌ای کشور به‌صورت موردی موشکافی شده و سپس اسناد تکان‌دهنده‌ای درباره آمران و عاملان ترورها ارائه می‌شود....
صفحه 1 از 2ابتدا   قبلی   [1]  2  بعدی   انتها