دات نت نیوک

فیدخوان

(آرشیو سال 1391)


خبرگزاری فارس: مشخصات و نرخ آگهی های «فارس 24» به شرح زیر اعلام شد.

خبرگزاری فارس: پیروزی نامزد انتخاباتی هر یک از دو حزب دموکرات و جمهوری‌خواه چه پیامدهایی برای جمهوری اسلامی ایران و امنیت سیاسی، اقتصادی و نظامی داخلی و خارجی آن در بر خواهد داشت؟

بولتن«نظرسازان»منتشر شد

12 شهریور 1391 | 09:41

خبرگزاری فارس: در این بولتن قائم مقام سابق مؤسسه گالوپ به انواع ترفندهایی که در آمریکا در نظرسنجی‌ها اعمال می‌شود تا سمت و سویی خاص به آن تحمیل گردد اشاره می‌کند.

خبرگزاری فارس: کتاب سودای سکولاریسم به جریان شناسی سکولاریسم در ایران بر مبنای زندگی و کارنامه «سید محمد خاتمی»‌ به عنوان یکی از رهبران این جریان پرداخته است.

معمای تحریم

02 خرداد 1391 | 09:35

خبرگزاری فارس: «معمای تحریم» در پی پاسخ دادن به سوالاتی از این قبیل است که آیا تحریم‌ها به نتیجه رسیده‌اند؟ آیا بخش‌های تحریم شده واقعاً عقب مانده و متضرر شده‌اند؟ آیا میزان سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی در نتیجه این تحریم‌ها به شدت کاهش یافته است؟ و...

برآورد استراتژیک شاهراه نفت

31 اردیبهشت 1391 | 11:25

خبرگزاری فارس: این بولتن ضمن تأکید بر تنگه‌ هرمز به منزله کلید ورود به خلیج‌فارس، به دنبال پاسخ به این پرسش است که تنگه هرمز برای ایران چه فرصت‌ها و تهدیداتی را در بر دارد؟ و آیا جمهوری ‌اسلامی ‌ایران توان بهره‌گیری از فرصت‌ها و رفع تهدیدات را دارد؟

آینده سایبری آمریکا

03 اردیبهشت 1391 | 13:52

خبرگزاری فارس: با وجود تلاش های دولت آمریکا برای تقویت امنیت سایبری، تهدیدهای سایبری با پیچیدگی هایی خاص در حال افزایش است که این امر نیازمند ارائه راه حل هایی فوری و اساسی از سوی دولتمردان آمریکاست.