دات نت نیوک

فیدخوان

خبرگزاری مهر


کتاب «نیایش زمین» نوشته داگلاس وودبا ترجمه هایده کروبی به چاپ سوم رسید.

یکصدمین نشست از سلسله نشست‌های متن پژوهی موسسه پژوهشی میراث مکتوب به رونمایی از کتاب فهرست نسخه‌های خطی فارسی پاکستان اختصاص دارد.

مجموعه کتاب‌های «ماجراهای تانتانا» به قلم سولماز خواجه‌وند توسط کتاب‌های نردبان (انتشارات فنی ایران) راهی بازار کتاب کودک می‌شود.

جان اشبری شاعر نامدارآمریکایی که به عنوان یکی از بزرگترین شاعران قرن بیستم شناخته می‌شد، در ۹۰ سالگی چشم از جهان فروبست.

کتاب «پوتین قرمزها» شامل خاطرات یکی از افسران ایرانی نگاهبان اسرای عراقی و فرمانده جنگ روانی قرارگاه خاتم در حوزه هنری رونمایی شد.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در نمایشگاه کتاب پکن با برخی ناشران چینی برای انتشار مشترک کتاب گفت‌وگوهای موثری انجام داده است.

هالیوودی‌ها از زمانی که کتاب‌های شنیداری وارد چرخه تولید شدند به شنیده شدن آنها در میان مردم کمک کردند و با خواندن متن این کتاب‌ها مردم را به خرید آن‌ها علاقه‌مند ساختند.

گردهمایی ویراستاران به همت انجمن صنفی ویراستاران برگزار می‌شود.

کتاب‌های «ژانر و هالیوود» نوشته استیو نیل و «فیلم/ژانر» اثر ریک آلتمن به فارسی ترجمه و از سوی انتشارات پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات منتشر شدند.

دست کم هشت انتشاراتی در روسیه، به طور تخصصی در زمینه نشر آثار ادبیات اسلامی فعالیت می‌کنند و با انتشار کتب مخصوص در پی آموزش و تربیت کودکان هستند.
صفحه 1083 از 1179ابتدا   قبلی   1078  1079  1080  1081  1082  [1083]  1084  1085  1086  1087  بعدی   انتها