دات نت نیوک

فیدخوان

خبرگزاری مهر


جان اشبری شاعر نامدارآمریکایی که به عنوان یکی از بزرگترین شاعران قرن بیستم شناخته می‌شد، در ۹۰ سالگی چشم از جهان فروبست.

کتاب «پوتین قرمزها» شامل خاطرات یکی از افسران ایرانی نگاهبان اسرای عراقی و فرمانده جنگ روانی قرارگاه خاتم در حوزه هنری رونمایی شد.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در نمایشگاه کتاب پکن با برخی ناشران چینی برای انتشار مشترک کتاب گفت‌وگوهای موثری انجام داده است.

هالیوودی‌ها از زمانی که کتاب‌های شنیداری وارد چرخه تولید شدند به شنیده شدن آنها در میان مردم کمک کردند و با خواندن متن این کتاب‌ها مردم را به خرید آن‌ها علاقه‌مند ساختند.

گردهمایی ویراستاران به همت انجمن صنفی ویراستاران برگزار می‌شود.

کتاب‌های «ژانر و هالیوود» نوشته استیو نیل و «فیلم/ژانر» اثر ریک آلتمن به فارسی ترجمه و از سوی انتشارات پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات منتشر شدند.

دست کم هشت انتشاراتی در روسیه، به طور تخصصی در زمینه نشر آثار ادبیات اسلامی فعالیت می‌کنند و با انتشار کتب مخصوص در پی آموزش و تربیت کودکان هستند.

سیدعلی کاشفی خوانساری در «چشم شب روشن» برای گفتگو درباره نسخ خطی و چاپ سنگی و همچنین اشکال جدید مطالعه از جمله کتاب دیجیتال میزبان مدیرعامل خانه کتاب بود.

کتاب «مارمولک سیاه» روایت ربوده شدن دختر سرمایه‌دار ثروتمند ژاپنی توسط میدوریکاوا، منتشر شد.

اکثر جنایی‌نویسان بریتانیایی عصر ویکتوریا از محبوسان زندان نیوگیت لندن الهام می‌گرفتند. این زندان تا ۱۹۰۴ بازداشتگاه قاتلان، جانیان و مجرمانی بود که سرگذشت های عجیبی داشتند.
صفحه 1084 از 1179ابتدا   قبلی   1079  1080  1081  1082  1083  [1084]  1085  1086  1087  1088  بعدی   انتها