دات نت نیوک

فیدخوان

خبرگزاری مهر


قاسمعلی بایالین‌اف نویسنده سرشناس قرقیزی است که همسنگ پوشکین بود. با این اوصاف اما ایرانیان کمی هستند که با او و آثارش آشنایی دارند.

رئیس کتابخانه ملی و نویسنده کتاب «جهاد و ترور در اسلام» گفت: فردی که آیات قرآن را خوانده و به‌ آن‌ها توجه کرده باشد، هرگز به سمت ترور و خشونت نخواهد رفت.

گردهمایی مترجمان اسپانیایی کشور روز دوشنبه ۱۸ آذر در دانشکده ادبیات فارسی و زبان‌های خارجی دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می‌شود.

زهره صبوحی از عرضه چاپ جدید ترجمه رمان پلیسی «کلکسیونر چشم» نوشته سباستین فیتسک توسط نشر ورا خبر داد.

رمان «چشم زمان» نوشته آرتور سی کلارک و استیون بکستر با ترجمه شادی حامدی و حسین شهرابی توسط انتشارات کتابسرای تندیس منتشر و راهی بازار نشر شد.

جلد دوم کتاب «داستان‌های خوب برای دختران بلندپرواز» توسط نشر نو به چاپ ششم رسید.

صادقی نشاط در جلسه رونمایی از ترجمه روسی کتابش گفت: در قانون اساسی حق تجمعات اعتراضی مسالمت آمیز مردم پیشبینی شده که برکات بسیاری هم دارد، اما آشوبگران با اغتشاش این حق مردم را سلب می‌کنند.

مراسم تقدیر از کتابداران کتابخانه‌های عمومی تهران روز سه‌شنبه ۱۲ آذر در کتابخانه پارک شهر برگزار می‌شود.

نشست «آیینه‌گردانی در مقالات شمس» از سری درسگفتارهایی درباره شمس تبریزی روز چهارشنبه ۱۳ آذر در مرکز فرهنگی شهر کتاب برگزار می‌شود.

نشست جامعه و افراد با نیازهای ویژه و رونمایی از ۱۰ کتاب داستانی با محوریت موضوع کودکان و نیازهای ویژه، فردا با حضور داریوش فرهود پدر علم ژنتیک ایران در پژوهشگاه علوم انسانی برگزار می‌شود.
صفحه 7 از 971ابتدا   قبلی   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  بعدی   انتها