دات نت نیوک

فیدخوان

خبرگزاری فارس


علاقمندان می توانند با مراجعه به نشانی‌ اینترنتی book.farsnews.ir محصولات انتشارات خبرگزاری فارس را خریداری نمایند.

اسلام ناب

26 اردیبهشت 1395 | 15:36

مجموعه پژوهشی مرآت به تبیین و تطبیق شاخصه های اصلی منظومه فکری امام راحل با تکیه بر استنباط اجتهادی امام خامنه ای پرداخته است . در جلد اول، موضوع اسلام ناب را از کلام امام خمینی ره و رهبر معظم انقلاب استخراج نموده است.

غرفه انتشارات خبرگزاری فارس

15 اردیبهشت 1395 | 16:38

انتشارات خبرگزاری فارس همچون سالهای گذشته با غرفه اختصاصی در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در شهر آفتاب حضوری فعال دارد.

هنر نویسنده این است که انگیزه اعلام‌شده غرب در مبارزه با تروریسم را از زاویه منفعت‌طلبی برجسته می‌کند و مدعای ظاهری آنان را به چالش می‌کشد و دریچۀ جدیدی از دروغین بودن اعلام‌های رسمی مبارزه با تروریسم ارائه می‌دهد.

نگاه به تاریخ انقلاب و رخدادهای گذشته و آگاهی از تنوع ترفندهای دشمنان، قطعا هوشیاری بیشتر مردم، به ویژه نسل جوان که تاریخ گذشته انقلاب را به تمامی به چشم ندیده اند را به دنبال خواهد داشت.

دیپلماسی وحدت

20 دی 1394 | 09:32

مسالة وحدت و یکپارچگی اجتماعی سیاسی آحاد مسلمانان که در نظام روابط بین الملل در کنار عواملی چون نیروی مسلح؛ وسعت سرزمین؛ عوامل انسانی و... به عنوان یکی از مولفه‌های اقتدار امت اسلامی محسوب می‌شود در دکترین سیاسی منتج از مبانی اصیل اسلامی از اهمیت قاب...

انجمن سری پروشیم

14 آذر 1394 | 13:53

صهیونیست های آمریکا از اواخر دهه هشتاد قرن نوزدهم میلادی به صورت کاملا سری با جذب نخبگان آمریکایی، ایشان را تحت آموزه های صهیونیست تربیت کرده و متعهد به اهداف خود نمودند. به این وسیله در طول 50 سال آنان در بدنه حاکمیت آمریکا آنچنان نفوذ کردند که تصمی...

غرفه انتشارات خبرگزاری فارس در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران پذیرای علاقمندان است.

کتاب «بحران ساختگی: داستان ناگفته هراس از ایران هسته‌ای»، توسط انتشارات خبرگزاری فارس راهی بازار نشر شد.

این دستور العمل راهنمایی های کلی را برای فرماندهان و برنامه ریزانی که باید آثار روانی عملیات های نظامی را در مورد گروههای هدف مختلف در نظر بگیرند فراهم می کند.
صفحه 2 از 5ابتدا   قبلی   1  [2]  3  4  5  بعدی   انتها