دات نت نیوک

فیدخوان

خبرگزاری فارس


این نوشتار بر آن است تا با توجه به اهمیت بررسی سیاست خارجی به طور عام و واکاوی سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران به طور خاص، با رویکردی از خارج به داخل، این مهم را بررسی نماید.

کتاب ارتباطات بحران در دو جلد و به قلم دبلیو تیموتی کومبز و شری جی هالدی نوشته شده و توسط معاونت پژوهش و آموزش خبرگزاری فارس به فارسی درآمده است.

بولتن «اسلام و جریانهای اسلامی در آذربایجان» به قلم ولی کوزه گر کالجی به بررسی وضعیت جریانهای اسلامی در آذربایجان می‌پردازد.

کتاب «راهنمای پوشش خبری در رسانه ها» به قلم دکتر اکبر نصراللهی یک راهنمای کامل و عملیاتی برای مدیران و دبیران رسانه‌هاست.

کتاب «جزایر سه‌گانه از منظر تاریخی و حقوق بین‌‌الملل» به چرایی تعلق این جزایر به ایران می‌پردازد و برای اثبات این امر دلایل تاریخی و حقوقی برمی‌شمرد.

خبرگزاری فارس: مشخصات و نرخ آگهی های «فارس 24» به شرح زیر اعلام شد.

خبرگزاری فارس: پیروزی نامزد انتخاباتی هر یک از دو حزب دموکرات و جمهوری‌خواه چه پیامدهایی برای جمهوری اسلامی ایران و امنیت سیاسی، اقتصادی و نظامی داخلی و خارجی آن در بر خواهد داشت؟

بولتن«نظرسازان»منتشر شد

12 شهریور 1391 | 09:41

خبرگزاری فارس: در این بولتن قائم مقام سابق مؤسسه گالوپ به انواع ترفندهایی که در آمریکا در نظرسنجی‌ها اعمال می‌شود تا سمت و سویی خاص به آن تحمیل گردد اشاره می‌کند.

خبرگزاری فارس: کتاب سودای سکولاریسم به جریان شناسی سکولاریسم در ایران بر مبنای زندگی و کارنامه «سید محمد خاتمی»‌ به عنوان یکی از رهبران این جریان پرداخته است.

معمای تحریم

02 خرداد 1391 | 09:35

خبرگزاری فارس: «معمای تحریم» در پی پاسخ دادن به سوالاتی از این قبیل است که آیا تحریم‌ها به نتیجه رسیده‌اند؟ آیا بخش‌های تحریم شده واقعاً عقب مانده و متضرر شده‌اند؟ آیا میزان سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی در نتیجه این تحریم‌ها به شدت کاهش یافته است؟ و...
صفحه 3 از 5ابتدا   قبلی   1  2  [3]  4  5  بعدی   انتها