دات نت نیوک

فیدخوان

خبرگزاری مهر


«هزار و یک شب» بازنویسی مارتین وودساید با ترجمه منوچهر اکبرلو از سوی انتشارات شهر قلم برای نوجوانان منتشر شد.

شب شعر « سبوی عاشقان »

03 خرداد 1397 | 11:40

شب شعر «سبوی عاشقان» با حضور برجسته­ ترین شاعران آیینی شامگاه چهارشنبه در فرهنگ­سرای اندیشه برگزار شد.

دومین هفته پس از پایان نمایشگاه کتاب تهران هم هفته کم‌خبری در حوزه کتاب و ادبیات بود و چندین خبر داخلی و چند خبر خارجی و درگذشت از نویسنده‌ای بین‌المللی را در بر می‌گیرد.

ترجمه کتاب «رئیس جمهور ما» نوشته فیلیپ راث با ترجمه افشین رضاپور توسط نشر ققنوس منتشر و راهی بازار نشر شد.

خرمشهر- به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر سومین دوره جشنواره کتابخوانی فتح خرمشهر «شهرم در امان نیست» در این شهرستان برگزار شد.

احمد اکبرپور از ترجمه و انتشار دو رمان کودکش با عنوان «من نوکر بابا نیستم!» و «امپراتور کلمات» به زبان ترکی استانبولی در ترکیه خبر داد.

کتاب‌خانه مرجع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نمایشگاه خرداد خود را به کتاب‌های منتخب ماه مبارک رمضان اختصاص داده است.

نویسنده رمان «دختر ایزدی» می گوید این رمان که با محوریت اسارت دختران ایزدی در اردوگاه های داعش نوشته شده، درباره چالش و تناقض تاریخی بشر مبنی بر فرار یا قرار و یا رفتن و ماندن است.

مدیرعامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی از قطعی شدن حضور ایران در نمایشگاه‌های کتاب تفلیس، سئول، پکن و مسکو خبر داد وحضور در نمایشگاه کتاب توکیو را هم منوط به قطعی شدن برگزاری این نمایشگاه دانست.

از میان ۹۵ ناشری که به دلیل ارتکاب برخی تخلفات در نمایشگاه کتاب تهران، از حضور در نمایشگاه سال بعد محروم شدند، ۴۰ ناشر درخواست تجدیدنظرخواهی داده‌اند که این درخواست‌ها تیرماه بررسی می‌شوند.
صفحه 1 از 380ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها