دات نت نیوک

فیدخوان

خبرگزاری مهر


احسان رضایی شاعر، از انتشار مجموعه شعر «قرار بر شکفتن میخک بود» توسط انتشارات سیب سرخ خبر داد.

آرتور شوپنهاور در کتاب «هنر زنده‌ماندن» ضمن این‌که جوانی را دوران شاعری و پیری را زمان فلسفه‌واندیشه می‌داند، زندگی و مرگ را دو روی یک‌سکه عنوان می‌کند. اما طرحی درباره بعد از زندگی ندارد.

مراسم اهدای جایزه ادبیات داستانی زنان به خاطر شیوع کروناویروس تا سپتامبر به تعویق افتاده است.

کتاب «فیزیک و فلسفه» نوشته برنارد دِسپانیا با ترجمه رسول رکنی‌زاده توسط انتشارات ققنوس منتشر و راهی بازار نشر شد.

سقوط آزاد کتاب در "پایتخت"

09 فروردین 1399 | 10:04

شب گذشته در اقدامی زننده در سریال پایتخت کتاب به عنوان ابزاری برای جاسازی و فروش مواد مخدر معرفی شد تا برخورد صدا و سیما با این محصول فرهنگی بار دیگر وارد چالش تازه‌اش شود

شهرکتاب مرکزی سرویس «الو شهرکتاب» برای خرید تلفنی راه‌اندازی کرده که علاقه‌مندان می‌توانند کتاب و محصولات فرهنگی را از طریق سایت مشاهده و نیازهای خود را به صورت تلفنی سفارش دهند.

کتابی پر از شوخی برای کودکان، با توجه به گسترش ویروس کرونا و خانه‌نشین شدن کودکان و والدین‌شان به کتاب شماره یک آمازون بدل شده است.

کتاب «تاریخ فلسفه از آغاز تا امروز» نوشته ویلیام ساهاکیان با ترجمه حمیدرضا بُسحاق توسط نشر چشمه منتشر و راهی بازار نشر شد.

مدیر مسئول انتشارات نشر عامّه از مردم خواست به‌جای خرید کتاب از دستفروشان و اماکن عمومی مانند ترمینال‌ها از کتابفروشی‌های شناسنامه‌دار خریداری کنند تا قاچاق کتاب کاهش پیدا کند.

خبرگزاری مهر،با برنامه«مهر کتاب»برای ایام خانه‌نشینی کرونا درهر قسمت به معرفی چند کتاب پرفروش حوزه‌های مختلف پرداخته است.این قسمت به معرفی کتابی در حوزه کودکان، از زبان خودشان اختصاص دارد.
صفحه 1 از 1082ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها