دات نت نیوک

فیدخوان

خبرگزاری فارس


انتشارات خبرگزاری فارس همچون سالهای گذشته با غرفه اختصاصی در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در مصلای امام خمینی حضوری فعال دارد.

چاپ دوم کتاب "راهنمای پوشش خبری" نوشته دکتر اکبر نصراللهی پس از بازنگری و اضافه شدن بخش های جدید با مقدمه پروفسور علی اکبر فرهنگی منتشر شد.

غرفه انتشارات خبرگزاری فارس

17 اردیبهشت 1396 | 12:06

انتشارات خبرگزاری فارس همچون سالهای گذشته با غرفه اختصاصی در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در شهر آفتاب حضوری فعال دارد.

این گزارش به این واقعیت‌ها اشاره می‌کند که روسیه حدود آستانه را در اروپای شرقی تقویت کرده و از آن بهره می‌برد؛ چین مرزهای خود در آسیای شرقی را گسترش می‌دهد و ایران منافع خود را در غرب آسیا گسترش داده است.

در این کتاب تلاش شده است تعاریف ابتر از جریان شناسی با تکامل پژوهش های پیشین مرتفع گردد. در این کتاب تلاش شده است شناخت حوزه اندیشه‌ی جریانات مقدم بر عرصه های دیگر معرفی شود. چراکه تا شناخت اندیشه میسر نگردد، ابعاد سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی جر...

در حال حاضر، هرم سنی جمعیت ایران در حال انتقال از جوانی به سال خوردگی است. بدین ترتیب، اگر نقطه‌ی شروع کاهش اساسی و مستمر باروری در ایران را سال 1365 در نظر بگیریم، تا سال 1425 ساختار جمعیت ایران کاملاً سال خورده خواهد بود.

مادر شهید سید مهدی حیاتی رکنی از شهدای دانشجوی دانشگاه امام صادق(ع) و سید مصطفی به فرزندان شهیدش پیوست.

این گزارش که توسط موسسه جهانی مک کینزی تهیه شده، به مسئله جهانی شدن دیجیتالی می پردازد و هرچند برخی ملاحظات مهم و خاص کشور ما طبیعتا در آن لحاظ نشده، اما اطلاعات قابل توجهی به دست می‌دهد که برای مسئولان و تصمیم گیران کشور مفید خواهد بود.

نویسنده محترم عوامل تحریف امام خمینی (ره) را برشمرده و به روش چگونگی تحریف امام (ره) اشاره می کند. همچنین ابعاد سه گانه و مراجع تحریف امام (ره) و نیز پیامدهای تحریف امام (ره) را مورد کنکاش قرار داده و چند روش مقابله با آن را پیشنهاد می کند.

این گزارش توسط موسسه رند که یکی از موثرترین مراکز تحقیقاتی در حوزه سیاستگذاری و تصمیم گیری کاخ سفید و حتی مافیای تجارت جهانی(‌صهیونیسم بین الملل) می باشد، تهیه شده است.
صفحه 1 از 5ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  بعدی   انتها