دات نت نیوک

فیدخوان


به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، «من و خواب جنگل» که با تصویرگری‌های اکبر نیکان‌پور همراه شده است قابی از فصل بهار برای کودکان بالای ۷ سال است تا در قالب شعر و تصویر به فضای رویایی جنگل سفر کنند و عن...

مهدیه بهشادفر، داروساز، مترجم و گردآورنده کتاب «دستنامه جامع داروهای رسمی ایران، داروهای زنان و مامایی» در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) درباره این اثر گفت: این دستنامه در واقع از مجموعه کتاب‌هایی است که در انتشارات تیمورزاده به صورت موضوعی ...

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل هنرهای نمایشی، در نگاه ویژه‌‌ شماره  ۲۴۸ «ماهنامه‌‌ نمایش» به بازی‌های نمایشی پرداخته شده است و مقاله‌های «گفت‌وگوی خیالی با آقای آگستو بوآل» نوشته‌ سعید تشکری، «بازشناسی پهلوان کچل، ...

کتاب «معمار عمارت؛ دفتر حساب مدیران مالی خانواده» به قلم کمیل رودی در سرای اهل قلم با حضور اساتید، صاحب‌نظران و منتقدان رونمایی شد.

مدیر نشر افراز معتقد است بهترین کار در شرایط تردید عدم برگزاری یا برگزاری فیزیکی و مجازی نمایشگاه کتاب این است که بودجه این‌اتفاق مورد کارشناسی قرار بگیرد تا بطورمناسب به صنعت نشر تزریق شود.

تایکا وایتیتی در صدر برنامه کتاب‌خوانی خیریه بنیاد رولد دال قرار گرفت تا با همراهی مریل استریپ و کیت بلانشت رمان کلاسیک رولد دال را روخوانی کنند.

انتشارات پنگوئن به تازگی دست به انتشار گزیده شعری از گروس عبدالملکیان، شاعر جوان کشورمان به زبان انگلیسی زده است.

فراخوان هفدهمین جشنواره نقد کتاب توسط دبیرخانه این‌رویداد منتشر شد.

‌ کتاب «مکاتبات و نامه‌های میرزاعلی اصغرخان اتابک امین السلطان با مظفرالدین شاه» به کوشش علیرضا نیک‌نژاد و سعاد پیرا توسط نشر تاریخ ایران منتشر می‌شود.

به مناسبت روز جهانی قدس، کتاب «شهید قاسم سلیمانی قهرمان مبارزه با تروریسم و استعمار» توسط یک ناشر معتبر بنگالی در بنگلادش منتشر شد.
صفحه 24 از 4787ابتدا   قبلی   19  20  21  22  23  [24]  25  26  27  28  بعدی   انتها