دات نت نیوک

فیدخوان


قزوین- مشاور اجرایی معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: با ارائه تسهیلات ۵۰۰ میلیون تومانی با بهره کم زمینه حمایت از ناشران، مولفان و فعالان فرهنگی فراهم می شود.

جوجو مویز با رمان تازه‌ای تحت عنوان «اسب رقصان» بار دیگر به کتابفروشی‌های ایران سر زد.

تازه‌ترین رمان محمد رضا بایرامی با عنوان «باد و کاه» از سوی انتشارات نیستان منتشر شد.

بسیاری باور دارند ژانر علمی تخیلی رسالتی پیشگویانه دارد و آینه‌ای از توسعه و پیشرفت ‏در آینده جوامع است. در واقع آینده تنها چیزی است که افراد به صورت یکپارچه در مورد آن فکر می‌کنند.

خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)_علی شروقی: بیابان‌های برهوت، چاه‌ها، دخمه‌ها، نقاط پرت و دورافتاده و اشیای کهنه و مستعمَل در داستان‌نویسی معاصر ایران پدیده‌ای نوظهور نیستند؛ گزلیک و بساط خنزرپنزرِ «بوف کور»، پیراهن مُرده در داستان «پیراهن زرشکی» صادق چوبک...

بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب مینسک با حضور بیش از ۳۶۰ ناشر و مؤسسه انتشاراتی و نمایندگان بیش از ۳۲ کشور جهان افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، رمان «آخرین انسان» نوشته مارگارت آتوود با ترجمه سهیل سمی منتشر شد. نام اصلی این رمان «اوریکس و کریک» است و در آینده‌ای روایت می‌شود که هیچ انسانی روی کره زمین باقی نمانده است. داستان عجیب این رمان به نحوی نفس‌...

کتاب «سیر عقل در منظومه حقوق بین الملل» نوشته هدایت الله فلسفی توسط نشر نو منتشر و راهی بازار نشر شد.

رمان «چشم‌های یلدا و کلمه - کلید جهان هولوگرافیک» نوشته مشترک «آرش آذرپیک»، «هنگامه اهورا» و «نیلوفر مسیح» از سوی «نشر روزگار» منتشر شد.
صفحه 3568 از 4626ابتدا   قبلی   3563  3564  3565  3566  3567  [3568]  3569  3570  3571  3572  بعدی   انتها