دات نت نیوک

فیدخوان


رییس حوزه هنری در احکام جداگانه‌ای سید امین باطنی و حسام سالکی را به‌عنوان دستیار ویژه و رئیس حوزه ریاست حوزه هنری منصوب کرد.

رمان «سکوت آب» به‌عنوان هشتمین جلد از مجموعه فانتزی و حماسی «گروهان سیاه» نوشته گلن کوک توسط انتشارات کتابسرای تندیس منتشر و راهی بازار نشر شد.

مرتضی سرهنگی معتقد است نصف جنگ و دفاع مقدس ما در دست اسرای عراقی است و اگر قرار باشد شناختی از جنگ حاصل شود، باید خاطرات این‌اسرا را استخراج و مرور کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در قم، آئین اختتامیه هفتمین جشنواره هنر آسمانی، شامگاه روز شنبه 21 تیرماه با حضور آیت‌الله علیرضا اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور در سالن همایش‌های مدرسه معصومیه در قم برگزار شد. این جشنواره شامل ...

انتشارات «نو اگزیت» اعلام کرده قصد دارد کتابی را که از نظر داستانی مقدمه‌ای بر «گتسبی بزرگ» است را منتشر کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در قم، با حضور آیت‌الله علیرضا اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه و حجت الاسلام نبوی معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه، شامگاه دیروز در اختتامیه هفتمین جشنواره هنر آسمانی در سالن همایش‌های مدرسه معصومیه، از...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در خوزستان، «ترنم علی‌پور» شاهنامه‌خوان و نقال نوجوان خوزستان، در 25 بهمن 1386 در شهرستان امیدیه به دنیا آمده و هم‌اکنون ساکن شهرستان رامهرمز است. او از 9 سالگی به خواندن شاهنامه علاقه‌مند بود و در زمان کو...

انتشارات سیب سرخ ترجمه‌ای از کتاب فوبیا اثر ایوان وارد را منتشر کرد.

کتاب «دل به عشقت مبتلا شد» نوشته محمد آقاسی شامل سفرنامه پیاده‌روی اربعین توسط انتشارات کتاب نیستان منتشر و راهی بازار نشر شد.

بازبینی مفهوم سلامت پس از اوج‌گیری کرونا و تشریح گفتمان‌های مختلف برای ارتقا و افزایش توان فکری در مدیران و شهروندان از راهکارهای کاربردی است که فاضلی در «فرهنگ و فاجعه» پیشنهاد می‌دهد.
صفحه 4 از 4919ابتدا   قبلی   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها