دات نت نیوک

فیدخوان


معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شهادت محسن حججی؛ فعال حوزه کتاب و نشر را تسلیت گفت.

چهارمین نشست «مکتوب ناب» با خوانش کتاب «انسان در جستجوی معنا» اثر ویکتو فرانکل برگزار شد.

نشست نقد و بررسی کتاب «رمان عربی» نوشته حمدی سکّوت با محوریت بررسی سنت رمان‌نویسی در جهان عرب در مرکز فرهنگی شهر کتاب برگزار شد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان تهران گفت: جشنواره کتابخوانی رضوی در تهران، نسبت به سال گذشته دو و نیم درصد رشد داشته و استقبال خوبی از آن شده است.

نویسنده کتاب«بصیرت های بیهوده» گفت: هدف از نگارش این کتاب بازگشت به سنت نامه نگاری و همچنین زنده کردن روزگار کودکی بوده است.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، کتاب «مطالعه‌ای در حفاظت معماری جمعه مسجد اردبیل» یکی از آثار برجسته معماری دوره سلجوقی و ایلخانی در ایران به همت پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری به چاپ رسید. انیسی هدف اصلی این مطالعه را تهیه طرحی کاربردی به م...

کتاب «احمد متوسلیان هستم» شامل سخنرانی ها و مصاحبه های حاج احمد متوسلیان، با گردآوری و تدوین محمدجواد شادانلو توسط انتشارات نارگل منتشر و راهی بازار نشر شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) انتشارات خوارزمی منبعی تکمیلی برای برنامه‌ریزی غیر خطی درباره ریاضیات و آنالیز محدب منتشر کرد. کتاب «یک مسیر ساده به آنالیز محدب و کاربردها» نوشته بوریس‌اس مردوخویچ و نووین ماانام پلی بین دانشجویان و پژوهشگرانی است...

انتشارات کتابستان معرفت سه اثر داستانی از جلیل سامان، ابراهیم اکبری دیزگاه و محمد علی رکنی را تجدید چاپ کرد.

معرفی سید عباس صالحی به عنوان وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد از طرف رئیس جمهور و همچنین تمایل ژاپن برای پذیرش عنوان مهمان ویژه نمایشگاه کتاب تهران از جمله اخبار مهم حوزه کتاب در این هفته هستند.
صفحه 4781 از 5013ابتدا   قبلی   4776  4777  4778  4779  4780  [4781]  4782  4783  4784  4785  بعدی   انتها